Prymus kursy językowe

Nasza szkoła prowadzi kursy językowe z j. angielskiego, j. niemieckiego oraz z takich przedmiotów jak matematyka, historia, chemia, j. polski, fizyka, biologia. Prowadzimy równie?biuro tłumacze? Work Trawel, Au pair.

OVERVIEW

The web site szkola-prymus.pl presently has a traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have downloaded one page inside the web page szkola-prymus.pl and found one website referring to szkola-prymus.pl.

SZKOLA-PRYMUS.PL TRAFFIC

The web site szkola-prymus.pl is seeing fluctuating levels of traffic through the year.
Traffic for szkola-prymus.pl

Traffic ranking (by month) for szkola-prymus.pl

Traffic ranking by day of the week for szkola-prymus.pl

LINKS TO SZKOLA-PRYMUS.PL

Strona główna - Gminny Ośrodek Kultury w Chełmie Śląskim

WHAT DOES SZKOLA-PRYMUS.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkola-prymus.pl Mobile Screenshot of szkola-prymus.pl Tablet Screenshot of szkola-prymus.pl

SZKOLA-PRYMUS.PL SERVER

Our crawlers caught that a lone root page on szkola-prymus.pl took seven hundred and three milliseconds to come up. I could not observe a SSL certificate, so our web crawlers consider szkola-prymus.pl not secure.
85.128.214.19

We found that szkola-prymus.pl is operating the Apache/2 os.

Prymus kursy językowe

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site states the following, "Poszukujemy osoby kreatywnej i pełnej energii do prowadzenia zajęć językowych z młodszymi grupami językowymi." I noticed that the web page stated " Przedstawiamy 10 powodów, dla których powinniście Państwo skorzysta? Kursy językowe za granic? Na świat, lubisz poznawa? Nowe miejsca i ciekawych ludzi, a przede wszystkim wiesz, ze dobra znajomość języków obcych jest niezbędna we współczesnym świecie? Szkoły średnie za granic? Horyzonty, ta oferta jest dla Ciebie." They also said " Zobacz na własne oczy jak szerok?." The meta header had kursy językowe as the first optimized keyword. This keyword is followed by kursy językowe tychy, kursy językowe bieru? prymus, and kursy językowe śląsk which isn't as important as kursy językowe.

SEE SIMILAR WEB PAGES

Szkoła Podstawowa w Rakańcach, koło Wilna

Szkoła Podstawowa w Rakańcach w portalu nasza-klasa.

Rosyjski Łódź szkoła językowa Rasputin

Szkoła języka rosyjskiego Rasputin to wysoki poziom nauczania, praktyczna nauka języka i bogata oferta kursów. A także zajęcia w małych, kameralnych grupach. Specjalizujemy się w kursach grupowych, zajęciach indywidualnych, szkoleniach dla firm, a języka rosyjskiego uczymy na każdym poziomie zaawansowania.

BANRISK - Liga Akademicka

Gala finałowa Konkursu BANRISK w Warszawie. Wielk finał Ligi Południe w Katowicach. Na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzeczycy

Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzeczycy. Czyń dobrze, przebaczaj, wspieraj,. Nauczaj kogo możesz i o ile możesz. Ul ks Jędrzeja Kitowicza 4.